FINANSINIS TARPININKAVIMAS (INVESTUOTOJAMS)

Informacija apie investavimą-tarpininkavimą investuojant

       » Tarpininkavimas investuojant lėšas į paskolas su nekilnojamo turto užstatu.

       » Tarpininkavimas investuojant lėšas i refinansuojamas skolas ir kitų įsipareigojimų ivykdymą.

       » Paskolų sąlygų vertinimas ir alternatyvių pasiūlymų formavimas.

        » Investicijų garantuota grąža metams - nuo 10%.


Finansinis tarpininkavimas

Investavimas jau nuo seno yra vertinamas kaip viena sėkmingiausių verslo galimybių, o šiandien investuotojai neretai ieško pasiūlymų, kur investuoti būtų palankiausia. Vienas geriausių sprendimų – tai finansinis tarpininkavimas, kuris gali užtikrinti dar didesnę sėkmę. Įdarbinkite savo pinigus, ir galite būti maloniai nustebinti gaunama grąža!

Investavimas į paskolas su nekilnojamojo turto užstatu

Paskolų teikimas visada yra daugiau ar mažiau rizikingas, todėl ieškoma būdų, kurie padėtų sumažinti šią riziką. Paskolų gavėjai pasirašo sutartis, kuriomis įsipareigoja skolas padengti laiku, tačiau to ne visada pakanka. Kai siekiama, kad paskolos teikimas būtų kiek įmanoma mažiau rizikingas, klientams siūloma galimybė pasiimti paskolą su turto įkeitimu. Tuo atveju, jei finansiniai įsipareigojimai nėra vykdomi, įkeistas turtas lieka paskolą suteikusiai kompanijai, todėl investuoti pinigai niekur nedingsta. Šiuo metu finansinis tarpininkavimas yra reikalingas ne vien tik teikiant paskolas su turto įkeitimu, bet taip pat ir paskolas refinansuojant.

Didelė investicinė grąža

Finansinis tarpininkavimas pasiteisina dėl didelės investicinės grąžos. Metinė grąža yra ne mažesnė nei 10 procentų, todėl tokia galimybė yra tikrai labai palanki. Investuotojai gali būti visiškai ramūs, kad jų pinigai grįš su kaupu, todėl investuoti tikrai nėra jokios rizikos. Klientai, gaudami paskolas ar pasirašydami paskolų refinansavimo sutartį, sumoka tam tikrą mokestį, ir įsipareigoja skolas padengti laiku, todėl investuotojai gauna savo pelno dalį.

Sutarkite dėl jums palankiausių sąlygų

Jei svarstote apie galimybę tapti finansiniais tarpininkais, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais, ir susitarkite dėl susitikimo. Jo metu bus aptariamos finansinio tarpininkavimo sąlygos, o apsisprendus tapti finansiniais tarpininkais – pasirašoma sutartis. Galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytos tikrai palankios finansinio tarpininkavimo sąlygos, o rizika investuojant bus labai nedidelė.

Finansinis tarpininkavimas yra pasirenkamas vis dažniau, ir taip nutinka dėl paprastos priežasties – verslininkams yra reikalingi pinigai, skirti tam tikros veiklos vykdymui, o investuotojai siekia gauti kuo didesnę investicinę grąžą. Taigi, tokia pasirinkimo galimybė gali pasiteisinti iš tiesų dažnose situacijose, kada yra pinigai yra reikalingi verslo plėtrai, ir kada siekiama įdarbinti savo pinigus.