PASKOLŲ - SKOLŲ REFINANSAVIMAS

Informacija apie paskolų - skolų refinansavimą

        » Būtinas refinansuojamo nekilnojamo turto įkeitimas (hipoteka).

        » Refinansuojame greitųjų kreditų bendroves, pradelstas įmokas bankui, kredito unijai, lizingui ar privačiam kreditoriui.

        » Refinansuojamos skolos - paskolos nuo 1000 eurų.

Paskolų refinansavimas su turto įkeitimu

Jei asmuo turi daugiau nei vieną finansinį įsipareigojimą, neretai praverčia paskolų refinansavimas. Ši galimybė padeda greičiau grąžinti turimas skolas ar tiesiog leidžia ją grąžinti palankesnėmis sąlygomis. Paskolų refinansavimas su turto įkeitimu įprastai leidžia refinansuoti didesnę paskolos sumą, todėl tokia galimybė gali būti tikrai labai palanki.

Kada galima kreiptis dėl paskolų refinansavimo?

Paskolų refinansavimas su turto įkeitimu siūlomas tiems asmenims, kurie turi pasiėmę ne mažesnes nei 1000 eurų paskolas. Siūlomas greitųjų kreditų bendrovių paskolų refinansavimas, taip pat ir pradelstų įmokų bankams, kredito unijoms ar privatiems kreditoriams refinansavimas. Jei tampa sudėtinga išmokėti turimas skolas, verta kreiptis dėl palankesnių skolos grąžinimo sąlygų. Paskolų refinansavimas su turto įkeitimu leis gauti pakankamai didelės paskolos refinansavimą, todėl padengti turimus finansinius įsipareigojimus taps kur kas paprasčiau.

Kodėl verta rinktis paskolų refinansavimą?

  • Greitųjų kreditų palūkanos neretai yra gana didelės, todėl kreditų refinansavimas užtikrina, kad palūkanos bus kur kas mažesnės;
  • Klientai turi galimybę pasirinkti jiems palankiausią paskolos grąžinimo terminą: paskolų refinansavimas su turto įkeitimu paprastai leidžia refinansuoti gana didelę pinigų sumą, tad paskolų grąžinimo terminas gali tapti ilgesnis. Kas mėnesį reikės atlikti jūsų finansinę situaciją atitinkančią pinigų sumą, todėl paskolos grąžinimas nesudarys jokių nepatogumų;
  • Pasirinkus kreditų refinansavimą nebereikia sekti kreditų grąžinimo grafiko, nes kiekvieną mėnesį iki tam tikros dienos reikės atlikti vos vieną įmoką. Tokiu būdu sutaupysite ne tik laiko, bet taip pat ir pinigų, nes bankas nuskaičiuos mokesčius tik už vieną įmoką;
  • Kai greitųjų kreditų skaičius tampa gana didelis, neretai kyla keblumų juos grąžinti laiku, todėl mokama už jų termino pratęsimą. Deja, tai nepadeda greičiau padengti skolų, o kas mėnesį kreditų pratęsimui mokama pinigų suma gali būti tikrai nemaža. Paskolų refinansavimas padės daug greičiau grąžinti turimas skolas, ir jums nebereikės rūpintis kreditų pratęsimu.

Jei svarstote apie galimybę pasirinkti paskolų refinansavimą, jums reikės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, sutikimą patikrinti duomenis, nekilnojamojo turto vertinimą, dokumentus apie turimus finansinius įsipareigojimus ir paskolos refinansavimo paraišką.